logo
Hot

Akcia!

Akcia prebieha
až do polnoci:

14. júl. 2020.
7/24

NON STOP

telephone4

Top

Darček

i1
i2
i3
NONSTOP Telefón: +421 917 143 570; +421 917 143 568
 + 421 917.143.570
na sklade
Fínska sauna Delux Tornio
Základná cena s DPH3.284 €
Zľava -30%
Predajná cena2.299 €
Predajná cena bez DPH1.916 €

Podľa § 69 ods. 12 písm. j) zákona č. 222/2004 o DPH od 1. decembra pre firmy, platcov DPH bude vyučtovanie bez DPH ak je dodaný tovar aj s montážou!

Prevedenie kabíny

Krátka charakteristika  
Prevedenie: kanadská hemlock borovica a červený céder
Výkon: 6,0 KW - 21,6 A
Stavebný rozmer: 180 x 205 x 205 cm
  LEN PRE VNÚTORNÉ POUŽITIE!  
picto garancia ajandek szallitas picto basket

Darček

Darčeky » » » Ďalej

Darčeky  » » »  Ďalej
Zábavná elektronika s bluetoothom (rádio, MP3, bluetooth pripojenie), vodotesný reproduktor, vedierko s naberačkou, presýpacie hodiny, termometer, lávové kamene, hviezdna obloha, osvetlenie pod lavicou.

Doprava zadarmo - Darček » » » Ďalej

Doprava zadarmo - Darček » » »  Ďalej
DOPRAVA ako DARČEK na celom území Slovenskej republiky

Inštalácia » » » Ďalej

Inštalácia » » »  Ďalej
MONTÁŽ - ako DARČEK na celom území Slovenskej republiky

Záruka - Darček » » » Ďalej

Záruka  - Darček » » »  Ďalej
Na Vami zakúpený tovar a za uvedenie do prevádzky garantujeme 36- mesačnú záruku, na žiariče sa vzťahuje 48 – mesačná záručná doba, čiže ešte jeden rok dostávate od nás ako darček. Vo všetkých ostatných otázkach, čo sa týka servisu, uprednostňujeme súčasné platné právne predpisy! Záručný servis - spočíva v opravách , ktoré boli uvedené do prevádzky výhradne našou spoločnosťou. Pozáručný servis - spočíva v odstraňovaní závad, ktoré boli uvedené do prevádzky našou spoločnosťou.

Charakteristika

Materiál: Kanadská hemlock borovica a červený céder » » » Ďalej

Kanadská hemlock borovica: Borovica pochádzajúca z Kanady, ktorá je vzhľadom na jej priaznivé vlastnosti obľúbeným a najlepším materiálom na výrobu sáun. Kvôli jej nízkej tepeľnej vodivosti sa neprehrieva a pri dotyku nepáli. Má príjemnú svetlú farbu, je bez väčších hŕč. Vnútro sauny je opracované, vonkajšok je zas natretý bezfarebným lakom pre krajší efekt a odolnosť.

Červený céder: Udomácnený je v Severnej Amerike, a to v Kanade. Vďaka jedinečným vlastnostiam materiálu je prvotriedny na vybudovanie rôznych druhov sáun. Jej charakteristická dlhotrvajúca vôňa zabráni telesnému pachu v kabíne. Plnivá nachádzajúce sa v tomto dreve ochránia samotné drevo pred všeliakými škodcami a rôzmymi druhmi plesní. Céder na rozdiel oproti iným dereveným materiálom nevyžaduje žiadne konzervačné ošetrenie.

Výkon: 6,0 KW- 21,6 A » » » Ďalej

Elektrické vybudovanie: 380 V trojfázový päťžilový 5 x 2,5 CYKY kábel, prudový chránič - 30mA a 20A-ové ističe

Rozmer: » » » Ďalej

Rozmer kabíny: 175 x 200 x 200 cm
Rozmer strechy: 200 x 175 cm
Vstavebný rozmer: 180 x 205 x 205 cm

Ostatné vlastnosti: » » » Ďalej

Vonkajší ovládač zabezpečuje jednoduché ovládanie.
Sklenené výplne dverí sú teplovzdorné.
Teplomer a presýpacie hodiny v záujme bezpečného používania.
Lávové kamene, ktoré vďaka udržiavaniu tepla zabezpečujú účinnosť sauny.
Drevené vedierko na vodu a naberačka

Návod na použitie a montáž: » » » Ďalej

Kliknite na link a prezrite si návod na použitie a montáž.

Ďalej

Nákupný sprievodca » » » Ďalej

- Kliknite na ikonu „Nákupný formulár“
- Vyplňte formulár - Vaša žiadosť je bezplatná a nezáväzná
- Po zaslaní objednávky Vás budeme kontaktovať
- Pošleme Vám objednávkový formulár o vybranom produkte
- V spätnom e-maile potvrdíte objednávku
- O presnom termíne a čase prepravy a montáže Vás budeme vopred informovať
- Podmienky platby: na mieste v hotovosti alebo bankovým prevodom vopred

Fínska sauna Delux Tornio - Hemlock

Fínska sauna Delux Tornio - Hemlock

Fínska sauna Delux Tornio - Rozmer kabíny

Fínska sauna Delux Tornio - Rozmer kabíny

Pec

Pec

Presýpacie hodiny

Presýpacie hodiny

Termometer

Termometer

Lávový kameň

Lávový kameň

Vedierko s naberačkou

Vedierko s naberačkou

Dvere

Dvere

Polica

Polica

Osvetlenie

Osvetlenie

Vetranie

Vetranie

 

Full spektrálne žiariče

Full spektrálne žiariče: v dnešných dňoch je čoraz viac rozšírené v infrasaunách. Infračervené svetlo zahŕňa rozsah všetkých troch infračervených žiarení v saune. Tieto fluorescenčné žiarivky vyžarujú žlté svetlo viditeľné pre ľudské oko.  Žiarivky nevyžadujú predhriatie, okamžite odovzdajú maximálny výkon, teda po zapnutí infrasauny ihnneď vyžaruje IR-A, IR-B a IR-C žiarenia. Rôzne vlnové dĺžky žiarení prenikajú do kože rozdielne. Lúče IR-A prenikajú až do hľbky 4-6 mm pod kožu, tj. rezonančné svetlo tam vyvíja svoj detoxikačný účinok. IR-B preniká do hľbky 0-2 mm zatiaľ IR-C žiarenie dosahuje hornú časť pokožku. Toto žiarenie zodpovedá vyžarovaniu slnečnej energie. V infrasaunách účinok full spektrálných žiarení je najkomplexnejšie! 

Naše infrasauny s karbonovými žiaričmi a s full spektrálnymi žiaričmi sú najkomplexnejšími, o čom svedčia aj spätné väzby od našich spokojných zákazníkov. Osoby, ktoré sú citlivé na vysokú teplotu - starší ludia a deti - môžu tiež bezpečne využívať radosti saunovania!

Ďalej »

Doporučenia ohľadne používania infrasauny

Počet doporučených použití: 10 – 20-krát, aspoň s týždennou pravidelnosťou.
V prípade redukčnej diéty, pomarančovej kože sa doporučujú dve použitia za týždeň, ale v záujme dosiahnutia najlepších možných výsledkov sa oplatí toto ošetrenie opakovať hoci aj denne. V záujme zmiernenia príznakov alergie sa doporučuje ošetrenie opakovať každý 3-4 deň.

Ďalej »

Používanie infrasauny v kozmetike

Omladenie pleti: infračervené žiarenie je vynikajúce na zlepšenie prekrvenia pokožky. Vďaka hĺbkovému prečisteniu sa pokožka zbaví nečistôt, stane sa pružnejšou a zlepší sa jej štruktúra. Zároveň je vhodné na ošetrenie akné, ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení.

Ďalej »

Doterajšie skúsenosti zákazníkov

Formovanie postavy: viditeľné zlepšenie stavu celulitídy, plochšie brucho, štíhlejší pás a boky. Ideálna voľba pre každú ženu! Účinok je ešte výraznejší pri súčasnom dodržiavaní diéty. Alergia: výrazne zmierňuje príznaky alergie (napr. sennú nádchu vyvolanú peľom, prachom, chemikáliami), uľahčuje dýchanie. Reuma: v niektorých prípadoch zmiernila aj silné reumatické bolesti.

Ďalej »

Všeobecné informácie o infrasaune

Používanie infrasauny pri prevencii a liečbe ochorení, Všeobecné informácie o infrasaune. Čo sa deje v infrasaune?Infračervené lúče sú generované elektrickými vyhrievacími vláknami, sú optimálne nasmerované na osoby prítomné v kabíne. Vďaka dvojitej stene infrasauny je umožnené zvýšenie teploty zo 40 stupňov Celziových na 60 stupňov Celziových, čím sa aj účinok zdvojnásobí.

Ďalej »

Sveteľná Terapia

Ako účinkuje terapia farbami? Kým naše obľúbené farebné odtiene nás upokojujú a spôsobujú nám radosť, menej obľúbené farby nám vo väčšom množstve môžu navodiť zlú náladu. Vhodné farby neovplyvňujú iba náladu, ale majú pozitívny vplyv aj na naše zdravie. V rámci farebnej terapie existuje riešenie na každý problém od obyčajnej bolesti hlavy až po vážne poruchy.

Ďalej »

Výhody infrasauny

Výhody infračerveného sálavého tepla. Zmiernenie bolesti:Hĺbkové teplo v infrasaune rozširuje cievy, čo spôsobuje úľavu a liečenie svalov a menej závažných poškodení tkaniva. V Európe je rozšírené používanie hypertermickej terapie v prípade pacientov s kĺbovými zápalmi.

Ďalej »

Infrasauny vs finske sauny

Výhody infrasauny v porovnaní s tradičnou saunou. Priaznivá teplota:Používanie infračervenej kabíny je oveľa príjemnejšie, lebo na dosiahnutie priaznivých účinkov postačuje nižšia teplota 40-60 oC. Pokožka a tkanivá pod pokožkou nie sú vystavené nadmerne vysokej teplote, nakoľko lúče prenikajú hlboko pod pokožku do tkanív tela, a tak teplo, ktoré sa viac približuje normálnej telesnej teplote, vyvíja účinky z vnútra smerom von.

Ďalej »