logo
Hot

Akcia!

Akcia prebieha
až do polnoci:

14. júl. 2020.
7/24

NON STOP

telephone4

Top

Darček

i1
i2
i3
NONSTOP Telefón: +421 917 143 570; +421 917 143 568
 + 421 917.143.570
Infrasauna Delux Full Glass Carbon Oslo
Základná cena s DPH2.270 €
Zľava -30%
Predajná cena1.589 €
Predajná cena bez DPH1.324 €

Podľa § 69 ods. 12 písm. j) zákona č. 222/2004 o DPH od 1. decembra pre firmy, platcov DPH bude vyučtovanie bez DPH ak je dodaný tovar aj s montážou!

Krátka charakteristika  
Prevedenie: červený céder
Typ žiariča: carbonové žiariče
Žiariče(ks): 9 ks
Výkon: 2400 W
Stavebný rozmer: 160 x 120 x 200 cm
  LEN PRE VNÚTORNÉ POUŽITIE! smile
picto garancia ajandek szallitas szereles picto basket

Darček

Darčeky » » » Ďalej

Darčeky  » » »  Ďalej
Zabudované stereo rádio, možnosť pripojenia CD a MP3, pripojenie USB alebo AUX
Ionizátor - sterilizátor vzduchu
Svetelná terapia

Doprava zadarmo - Darček » » » Ďalej

Doprava zadarmo - Darček » » »  Ďalej
DOPRAVA ako DARČEK na celom území Slovenskej republiky

Inštalácia zadarmo - Darček » » » Ďalej

Inštalácia zadarmo - Darček » » »  Ďalej
MONTÁŽ ako DARČEK na celom území Slovenskej republiky

Záruka - Darček » » » Ďalej

Záruka  - Darček » » »  Ďalej
Na Vami zakúpený tovar a za uvedenie do prevádzky garantujeme 24- mesačnú záruku, na žiariče sa vzťahuje 36 – mesačná záručná doba, čiže ešte jeden rok dostávate od nás ako darček. Vo všetkých ostatných otázkach, čo sa týka servisu, uprednostňujeme súčasné platné právne predpisy! Záručný servis - spočíva v opravách , ktoré boli uvedené do prevádzky výhradne našou spoločnosťou. Pozáručný servis - spočíva v odstraňovaní závad, ktoré boli uvedené do prevádzky našou spoločnosťou.

Charakteristika

Materiál: Červený céder » » » Ďalej

Červený céder: Udomácnený je v Severnej Amerike, a to v Kanade. Vďaka jedinečným vlastnostiam materiálu je prvotriedny na vybudovanie rôznych druhov sáun. Jej charakteristická dlhotrvajúca vôňa zabráni telesnému pachu v kabíne. Plnivá nachádzajúce sa v tomto dreve ochránia samotné drevo pred všeliakými škodcami a rôzmymi druhmi plesní. Céder na rozdiel oproti iným dereveným materiálom nevyžaduje žiadne konzervačné ošetrenie.

Žiariče: 9 ks » » » Ďalej

Žiariče: 2,928 m2, 9 kusov širokofrekvenčné plošné vyhrievacie teleso s uhlíkovými vláknami, ktoré je momentálne najmodernejšie na trhu. Vlnová dĺžka vyžarovaná vyhrievacím telesom sa pohybuje medzi 3-15 µm, vlny prenikajú do 5-6 mm hĺbky tela.

Prečo carbonové žiariče?
Jedná sa o najmodernejšiu techniku, čo sa týka vyhrievacích telies. Vyhrievacie telesá Carbon zohrievajú celý povrch tela. Účinnosť môže byť až dvadsaťnásobná!
Blahodarné účinky carbonovej technológie na ľudský organizmus
Každý človek vyžaruje a prijíma vzdialené infračervené vlny. Rozsah vĺn vyžarovaných ľudským telom sa pohybuje medzi 6 a 20 mikrónmi. Optimálna hodnota je medzi 7 a 14 mikrónmi, táto hodnota je veľmi blízko k frekvencii kmitov molekuly vody. Podobnosť sa dá logicky zdôvodniť, veď ľudské telo tvorí skoro 70 % vody. Spomínaný vlnový rozsah zvyknú nazývať aj „životodarnými lúčmi”, totiž pod jeho vplyvom môžeme pozorovať výnimočnú regeneráciu nášho tela.
Carbonový tepelný žiarič vyžaruje vlny v rozsahu medzi 7 a 14 mikrónmi, ale najväčšia časť má hodnotu 9.4 mikrónov. Táto hodnota predstavuje frekvenciu kmitov alebo vibrácií molekuly vody. Táto vibrácia spôsobuje uvoľňovanie v bunkách nahromadených jedov, sú to napr. ortuť, hliník, cholesterol a iné jedovaté plyny, síra a formaldehyd. Vyžarovanie s touto optimálnou frekvenciou umožňuje hlbšie preniknutie infračerveného tepla, vďaka čomu sa zvyšuje účinnosť pri zmierňovaní bolesti a detoxikácii, zlepšuje sa krvný obeh a periférna cirkulácia krvi.

Výkon: 2400 W » » » Ďalej

Bežné 230 V-ové, zástrčkové pripojenie k elektrickej sieti, nie je potrebné upraviť bežný domáci systém. Použitie sauny (na 30 minút) stojí iba 0,12 €. Zo strechy infrakabíny vychádza 2-metrový kábel, ktorý môžete zapojiť aj do predlžovačky, ak sa v blízkosti nenachádza konektor.

Rozmer: » » » Ďalej

Rozmer kabíny: 153 x 110 x 190 cm
Rozmer strechy: 153 x 125 cm
Vstavebný rozmer: 160 x 120 x 200 cm

Ostatné vlastnosti: » » » Ďalej

Bezpečné a estetické zadné mriežky poskytujú maximálnu ochranu pred kontaktom so žiaričmi.
V záujme jednoduchého ovládania sú digitálne ovládače umiestnené zvonka aj zvnútra.
Zabudované stereo rádio s prehrávačom CD, MP3 a USB.
Sklenené výplne dverí sú teplovzdorné.
Otvárateľný – uzatvárateľný stropný vetrací otvor.
7-farebná nastaviteľná farebná terapia.
Ionizátor slúži na šterilizáciu vzduchu.

Návod na použitie a montáž: » » » Ďalej

Kliknite na link a prezrite si návod na použitie a montáž.

Ďalej

Nákupný sprievodca » » » Ďalej

- Kliknite na ikonu „Nákupný formulár“
- Vyplňte formulár - Vaša žiadosť je bezplatná a nezáväzná
- Po zaslaní objednávky Vás budeme kontaktovať
- Pošleme Vám objednávkový formulár o vybranom produkte
- V spätnom e-maile potvrdíte objednávku
- O presnom termíne a čase prepravy a montáže Vás budeme vopred informovať
- Podmienky platby: na mieste v hotovosti alebo bankovým prevodom vopred
Delux Full Glass Carbon Oslo Červený céder

Delux Full Glass Carbon Oslo Červený céder

Rádio

Rádio

Ionizátor

Ionizátor

Farebná terapia

Farebná terapia

Lampa

Lampa

Reproduktor

Reproduktor

Tepeľný senzor

Tepeľný senzor

Prípojka

Prípojka

Full spektrálne žiariče

Full spektrálne žiariče: v dnešných dňoch je čoraz viac rozšírené v infrasaunách. Infračervené svetlo zahŕňa rozsah všetkých troch infračervených žiarení v saune. Tieto fluorescenčné žiarivky vyžarujú žlté svetlo viditeľné pre ľudské oko.  Žiarivky nevyžadujú predhriatie, okamžite odovzdajú maximálny výkon, teda po zapnutí infrasauny ihnneď vyžaruje IR-A, IR-B a IR-C žiarenia. Rôzne vlnové dĺžky žiarení prenikajú do kože rozdielne. Lúče IR-A prenikajú až do hľbky 4-6 mm pod kožu, tj. rezonančné svetlo tam vyvíja svoj detoxikačný účinok. IR-B preniká do hľbky 0-2 mm zatiaľ IR-C žiarenie dosahuje hornú časť pokožku. Toto žiarenie zodpovedá vyžarovaniu slnečnej energie. V infrasaunách účinok full spektrálných žiarení je najkomplexnejšie! 

Naše infrasauny s karbonovými žiaričmi a s full spektrálnymi žiaričmi sú najkomplexnejšími, o čom svedčia aj spätné väzby od našich spokojných zákazníkov. Osoby, ktoré sú citlivé na vysokú teplotu - starší ludia a deti - môžu tiež bezpečne využívať radosti saunovania!

Ďalej »

Doporučenia ohľadne používania infrasauny

Počet doporučených použití: 10 – 20-krát, aspoň s týždennou pravidelnosťou.
V prípade redukčnej diéty, pomarančovej kože sa doporučujú dve použitia za týždeň, ale v záujme dosiahnutia najlepších možných výsledkov sa oplatí toto ošetrenie opakovať hoci aj denne. V záujme zmiernenia príznakov alergie sa doporučuje ošetrenie opakovať každý 3-4 deň.

Ďalej »

Používanie infrasauny v kozmetike

Omladenie pleti: infračervené žiarenie je vynikajúce na zlepšenie prekrvenia pokožky. Vďaka hĺbkovému prečisteniu sa pokožka zbaví nečistôt, stane sa pružnejšou a zlepší sa jej štruktúra. Zároveň je vhodné na ošetrenie akné, ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení.

Ďalej »

Doterajšie skúsenosti zákazníkov

Formovanie postavy: viditeľné zlepšenie stavu celulitídy, plochšie brucho, štíhlejší pás a boky. Ideálna voľba pre každú ženu! Účinok je ešte výraznejší pri súčasnom dodržiavaní diéty. Alergia: výrazne zmierňuje príznaky alergie (napr. sennú nádchu vyvolanú peľom, prachom, chemikáliami), uľahčuje dýchanie. Reuma: v niektorých prípadoch zmiernila aj silné reumatické bolesti.

Ďalej »

Všeobecné informácie o infrasaune

Používanie infrasauny pri prevencii a liečbe ochorení, Všeobecné informácie o infrasaune. Čo sa deje v infrasaune?Infračervené lúče sú generované elektrickými vyhrievacími vláknami, sú optimálne nasmerované na osoby prítomné v kabíne. Vďaka dvojitej stene infrasauny je umožnené zvýšenie teploty zo 40 stupňov Celziových na 60 stupňov Celziových, čím sa aj účinok zdvojnásobí.

Ďalej »

Sveteľná Terapia

Ako účinkuje terapia farbami? Kým naše obľúbené farebné odtiene nás upokojujú a spôsobujú nám radosť, menej obľúbené farby nám vo väčšom množstve môžu navodiť zlú náladu. Vhodné farby neovplyvňujú iba náladu, ale majú pozitívny vplyv aj na naše zdravie. V rámci farebnej terapie existuje riešenie na každý problém od obyčajnej bolesti hlavy až po vážne poruchy.

Ďalej »

Výhody infrasauny

Výhody infračerveného sálavého tepla. Zmiernenie bolesti:Hĺbkové teplo v infrasaune rozširuje cievy, čo spôsobuje úľavu a liečenie svalov a menej závažných poškodení tkaniva. V Európe je rozšírené používanie hypertermickej terapie v prípade pacientov s kĺbovými zápalmi.

Ďalej »

Infrasauny vs finske sauny

Výhody infrasauny v porovnaní s tradičnou saunou. Priaznivá teplota:Používanie infračervenej kabíny je oveľa príjemnejšie, lebo na dosiahnutie priaznivých účinkov postačuje nižšia teplota 40-60 oC. Pokožka a tkanivá pod pokožkou nie sú vystavené nadmerne vysokej teplote, nakoľko lúče prenikajú hlboko pod pokožku do tkanív tela, a tak teplo, ktoré sa viac približuje normálnej telesnej teplote, vyvíja účinky z vnútra smerom von.

Ďalej »