logo
Hot

Akcia!

Akcia prebieha
až do polnoci:

08. aug. 2020.
7/24

NON STOP

telephone4

Top

Darček

i1
i2
i3
NONSTOP Telefón: +421 917 143 570; +421 917 143 568
 + 421 917.143.570
na sklade
Infrasauna Premium Carbon Helsinki Standard
Základná cena s DPH1.213 €
Zľava -30%
Predajná cena849 €
Predajná cena bez DPH708 €

Podľa § 69 ods. 12 písm. j) zákona č. 222/2004 o DPH od 1. decembra pre firmy, platcov DPH bude vyučtovanie bez DPH ak je dodaný tovar aj s montážou!

Krátka charakteristika  
Počet miest:  2-miestna
Prevedenie: kanadská hemlock borovica 
Žiariče: spolu 8 ks, z toho 6 karbonových a 2 fullspektrálnychsmile
Výkon: 2300 Wsmile
Vonkajší rozmer:  120 x 100 x 190 cm
Stavebný rozmer: 125 x 105 x 200 cm
Darček: Ionizátor v hodnote 49 Eursmile
Darček: 1 ergonomická chrbtová opierka v hodnote 49 Eursmile
Darček: Karbonový podlahový žiarič a fullspekrálny žiarič na prednom panelysmile
Darček: Vonkajší ovládací panel (vnútorný ovládací panel je štandarná výbava)smile
Darček: Doprava a inštalácia sauny na celom území Slovenska zdarma!smile
  LEN PRE VNÚTORNÉ POUŽITIE!  
picto garancia szallitas szereles picto basket

Darček

Inštalácia zadarmo - Darček » » » Ďalej

Inštalácia zadarmo - Darček » » »  Ďalej
MONTÁŽ ako DARČEK na celom území Slovenskej republiky

Darčeky » » » Ďalej

Darčeky  » » »  Ďalej
Podlahový žiarič, 2 fullspektrálne žiariče na prednom paneli, Ionizátor, 1 ergonomická chrbtová opierka, vnútrný-vonkajší ovládací panel

Doprava zadarmo - Darček » » » Ďalej

Doprava zadarmo - Darček » » »  Ďalej
DOPRAVA ako DARČEK na celom území Slovenskej republiky

Záruka - Darček » » » Ďalej

Záruka  - Darček » » »  Ďalej
Na Vami zakúpený tovar a za uvedenie do prevádzky garantujeme 36- mesačnú záruku, na žiariče sa vzťahuje 48 – mesačná záručná doba, čiže ešte jeden rok dostávate od nás ako darček. Vo všetkých ostatných otázkach, čo sa týka servisu, uprednostňujeme súčasné platné právne predpisy! Záručný servis - spočíva v opravách , ktoré boli uvedené do prevádzky výhradne našou spoločnosťou. Pozáručný servis - spočíva v odstraňovaní závad, ktoré boli uvedené do prevádzky našou spoločnosťou.

Charakteristika

Materiál: Kanadská hemlock borovica » » » Ďalej

Kanadská hemlock borovica: Borovica pochádzajúca z Kanady, ktorá je vzhľadom na jej priaznivé vlastnosti obľúbeným a najlepším materiálom na výrobu sáun. Kvôli jej nízkej tepeľnej vodivosti sa neprehrieva a pri dotyku nepáli. Má príjemnú svetlú farbu, je bez väčších hŕč. Vnútro sauny je opracované, vonkajšok je zas natretý bezfarebným lakom pre krajší efekt a odolnosť.

Žiariče: spolu 8 ks » » » Ďalej

Žiariče: spolu 8 ks, z toho 6 karbonových a 2 fullspektrálnych. 2,32 m2 širokofrekvenčné plošné vyhrievacie teleso s uhlíkovými vláknami je momentálne najmodernejšie na trhu. Vlnová dĺžka vyžarovaná vyhrievacím telesom sa pohybuje medzi 3-15 µm, vlny prenikajú do 5-6 mm hĺbky tela.

Prečo carbonové žiariče?
Jedná sa o najmodernejšiu techniku, čo sa týka vyhrievacích telies. Vyhrievacie telesá Carbon zohrievajú celý povrch tela. Účinnosť môže byť až dvadsaťnásobná!
Blahodarné účinky carbonovej technológie na ľudský organizmus
Každý človek vyžaruje a prijíma vzdialené infračervené vlny. Rozsah vĺn vyžarovaných ľudským telom sa pohybuje medzi 6 a 20 mikrónmi. Optimálna hodnota je medzi 7 a 14 mikrónmi, táto hodnota je veľmi blízko k frekvencii kmitov molekuly vody. Podobnosť sa dá logicky zdôvodniť, veď ľudské telo tvorí skoro 70 % vody. Spomínaný vlnový rozsah zvyknú nazývať aj „životodarnými lúčmi”, totiž pod jeho vplyvom môžeme pozorovať výnimočnú regeneráciu nášho tela.
Carbonový tepelný žiarič vyžaruje vlny v rozsahu medzi 7 a 14 mikrónmi, ale najväčšia časť má hodnotu 9.4 mikrónov. Táto hodnota predstavuje frekvenciu kmitov alebo vibrácií molekuly vody. Táto vibrácia spôsobuje uvoľňovanie v bunkách nahromadených jedov, sú to napr. ortuť, hliník, cholesterol a iné jedovaté plyny, síra a formaldehyd. Vyžarovanie s touto optimálnou frekvenciou umožňuje hlbšie preniknutie infračerveného tepla, vďaka čomu sa zvyšuje účinnosť pri zmierňovaní bolesti a detoxikácii, zlepšuje sa krvný obeh a periférna cirkulácia krvi.

Výkon: 2300 W » » » Ďalej

Bežné 230 V-ové, zástrčkové pripojenie k elektrickej sieti, nie je potrebné upraviť bežný domáci systém. Použitie sauny (na 30 minút) stojí iba 0,12 €. Zo strechy infrakabíny vychádza 2-metrový kábel, ktorý môžete zapojiť aj do predlžovačky, ak sa v blízkosti nenachádza konektor.

Rozmer: » » » Ďalej

Rozmer kabíny: 120 x 100 x 190 cm
Rozmer strechy: 120 x 100 cm
Vstavebný rozmer: 125 x 105 x 200 cm

Ostatné vlastnosti: » » » Ďalej

Bezpečné a estetické zadné mriežky poskytujú maximálnu ochranu pred kontaktom so žiaričmi.
V záujme jednoduchého ovládania sú digitálne ovládače umiestnené zvonka aj zvnútra.
Sklenené výplne dverí sú teplovzdorné.
Otvárateľný – uzatvárateľný stropný vetrací otvor.

Návod na použitie a montáž: » » » Ďalej

Kliknite na link a prezrite si návod na použitie a montáž.

Ďalej

Nákupný sprievodca » » » Ďalej

- Kliknite na ikonu „Nákupný formulár“
- Vyplňte formulár - Vaša žiadosť je bezplatná a nezáväzná
- Po zaslaní objednávky Vás budeme kontaktovať
- Pošleme Vám objednávkový formulár o vybranom produkte
- V spätnom e-maile potvrdíte objednávku
- O presnom termíne a čase prepravy a montáže Vás budeme vopred informovať
- Podmienky platby: na mieste v hotovosti alebo bankovým prevodom vopred
Premium Carbon Helsinki Standard  - Hemlock

Premium Carbon Helsinki Standard - Hemlock

Ionizátor

Ionizátor

Extra Darček Chrbtová Opierka

Extra Darček Chrbtová Opierka

Lampa

Lampa

Panty

Panty

Full spektrálne žiariče

Full spektrálne žiariče: v dnešných dňoch je čoraz viac rozšírené v infrasaunách. Infračervené svetlo zahŕňa rozsah všetkých troch infračervených žiarení v saune. Tieto fluorescenčné žiarivky vyžarujú žlté svetlo viditeľné pre ľudské oko.  Žiarivky nevyžadujú predhriatie, okamžite odovzdajú maximálny výkon, teda po zapnutí infrasauny ihnneď vyžaruje IR-A, IR-B a IR-C žiarenia. Rôzne vlnové dĺžky žiarení prenikajú do kože rozdielne. Lúče IR-A prenikajú až do hľbky 4-6 mm pod kožu, tj. rezonančné svetlo tam vyvíja svoj detoxikačný účinok. IR-B preniká do hľbky 0-2 mm zatiaľ IR-C žiarenie dosahuje hornú časť pokožku. Toto žiarenie zodpovedá vyžarovaniu slnečnej energie. V infrasaunách účinok full spektrálných žiarení je najkomplexnejšie! 

Naše infrasauny s karbonovými žiaričmi a s full spektrálnymi žiaričmi sú najkomplexnejšími, o čom svedčia aj spätné väzby od našich spokojných zákazníkov. Osoby, ktoré sú citlivé na vysokú teplotu - starší ludia a deti - môžu tiež bezpečne využívať radosti saunovania!

Ďalej »

Doporučenia ohľadne používania infrasauny

Počet doporučených použití: 10 – 20-krát, aspoň s týždennou pravidelnosťou.
V prípade redukčnej diéty, pomarančovej kože sa doporučujú dve použitia za týždeň, ale v záujme dosiahnutia najlepších možných výsledkov sa oplatí toto ošetrenie opakovať hoci aj denne. V záujme zmiernenia príznakov alergie sa doporučuje ošetrenie opakovať každý 3-4 deň.

Ďalej »

Používanie infrasauny v kozmetike

Omladenie pleti: infračervené žiarenie je vynikajúce na zlepšenie prekrvenia pokožky. Vďaka hĺbkovému prečisteniu sa pokožka zbaví nečistôt, stane sa pružnejšou a zlepší sa jej štruktúra. Zároveň je vhodné na ošetrenie akné, ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení.

Ďalej »

Doterajšie skúsenosti zákazníkov

Formovanie postavy: viditeľné zlepšenie stavu celulitídy, plochšie brucho, štíhlejší pás a boky. Ideálna voľba pre každú ženu! Účinok je ešte výraznejší pri súčasnom dodržiavaní diéty. Alergia: výrazne zmierňuje príznaky alergie (napr. sennú nádchu vyvolanú peľom, prachom, chemikáliami), uľahčuje dýchanie. Reuma: v niektorých prípadoch zmiernila aj silné reumatické bolesti.

Ďalej »

Všeobecné informácie o infrasaune

Používanie infrasauny pri prevencii a liečbe ochorení, Všeobecné informácie o infrasaune. Čo sa deje v infrasaune?Infračervené lúče sú generované elektrickými vyhrievacími vláknami, sú optimálne nasmerované na osoby prítomné v kabíne. Vďaka dvojitej stene infrasauny je umožnené zvýšenie teploty zo 40 stupňov Celziových na 60 stupňov Celziových, čím sa aj účinok zdvojnásobí.

Ďalej »

Sveteľná Terapia

Ako účinkuje terapia farbami? Kým naše obľúbené farebné odtiene nás upokojujú a spôsobujú nám radosť, menej obľúbené farby nám vo väčšom množstve môžu navodiť zlú náladu. Vhodné farby neovplyvňujú iba náladu, ale majú pozitívny vplyv aj na naše zdravie. V rámci farebnej terapie existuje riešenie na každý problém od obyčajnej bolesti hlavy až po vážne poruchy.

Ďalej »

Výhody infrasauny

Výhody infračerveného sálavého tepla. Zmiernenie bolesti:Hĺbkové teplo v infrasaune rozširuje cievy, čo spôsobuje úľavu a liečenie svalov a menej závažných poškodení tkaniva. V Európe je rozšírené používanie hypertermickej terapie v prípade pacientov s kĺbovými zápalmi.

Ďalej »

Infrasauny vs finske sauny

Výhody infrasauny v porovnaní s tradičnou saunou. Priaznivá teplota:Používanie infračervenej kabíny je oveľa príjemnejšie, lebo na dosiahnutie priaznivých účinkov postačuje nižšia teplota 40-60 oC. Pokožka a tkanivá pod pokožkou nie sú vystavené nadmerne vysokej teplote, nakoľko lúče prenikajú hlboko pod pokožku do tkanív tela, a tak teplo, ktoré sa viac približuje normálnej telesnej teplote, vyvíja účinky z vnútra smerom von.

Ďalej »